Сортування сміття, сквер імені Олександра Усачова та вода у Таромське – результати 61-ї сесії міськради Дніпра

23.09.2020 11:01   -

Дніпро стане першим містом в Україні, де встановлять муніципальні пункти роздільного збирання побутових відходів. У Дніпрі до кінця року встановлять три муніципальні пункти роздільного збирання побутових відходів. Їх облаштують у Чечелівському та Індустріальному районах. Пункти будуть збірними конструкціями, тому їх встановлення не передбачатиме капітального будівництва. Відповідне рішення 23 вересня ухвалили депутати під час 61-ої чергової сесії Дніпровської міської ради.

Також на 61-й сесії міської ради Дніпра депутати підтримали програму  забезпечення населення колишнього селища міського типу Таромського питним водопостачанням на 2021-2025 роки. Програмою передбачено закінчити будівництво III черги водогону в нижній частині колишнього смт. А до цього часу продовжуватиметься забезпечення населення привізною питною водою. Нині в Таромському закінчено перший етап будівництва IIІ черги водогону  нижній частині колишнього селища міського типу.

Також депутати Дніпровської міської ради ухвалили перейменування зеленої зони в районі проспекту Петра Калнишевського, 27 та вулиці Гулі Корольової на сквер імені Олександра Усачова, який трагічно загинув у ДТП в Дніпрі у лютому цього року (його збили бандити, що тікали від поліції прямо на пішохідному переході, коли він із донькою на плечах переходив дорогу). Після реконструкції скверу йому було вирішено дати ім’я на честь Олександра Усачова – з подібною ініціативою виступили місцеві мешканці району та депутат Дніпровської міської ради Сергій Пустовий.

Олександр Усачов загинув в ДТП в Дніпрі - новини Дніпра