“Ой, Вова, бежать тебе до Ростова”: 65% українців не задоволені президентством Зеленського

11.11.2021 15:00   -

Політика Володимира Зеленського на посаді президента України викликає все менше довіри і підтримки, попри популізм, політичні вистави, замовчування інформації та написи про “велике будівництво” і “програма президента України” усюди, де тільки можна. у Зеленському розчарувалися навіть ті, хто активно підтримував його на виборах президента і став членом його політичної команди. Уже відверто Володимира Зеленського критикують колишні міністри (Максим Степанов), спікер парламенту (Дмитро Разумков) і “народний лікар” Комаровський.

Згідно із результатами соціологічного дослідження групи “Рейтинг”, оприлюдненого 11 листопада, справи Зеленського і його команди стають дедалі гіршими і їх рейтинг тримається виключно на фанатичних адептах, які готові некритично вірити своєму улюбленцю до кінця. Наприклад, результати соцопитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 4-9 листопада 2021 року, аж 65% українців не підтримують діяльності президента Зеленського. Підтримують президента лише 33% українців.

Якби найближчим часом відбулися вибори Президента України, то 21,8% проголосували б за В.Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). 14,5% підтримали б П.Порошенка, 11,0% – Ю.Бойка, 10,8% – Ю.Тимошенко. Такі дані показують хоч і повільне, але невпинне зниження популярності Зе, що добре видно на графіку.

Рейтинг партій поки що теж очолює президентська політична сила, але відрив від суперників скорочується до мінімального. Партія «Слуга народу», готові підтримати 17,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. За партію «Європейська солідарність» – 14,0%, «Батьківщина» – 12,2%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,0%. Рейтинг інших політичних сил дещо нижчий. Так, партію Дмитра Разумкова підтримують 6,8%, партію «Сила і честь» – 5,8%, партію «Українська  стратегія Гройсмана» – 5,2%, партію Мураєва «Наші» – 4,9%, Радикальну партію – 4,8%, ВО «Свобода» – 3,3%, партію Шарія – 3,2%,«УДАР Віталія Кличка» – 3,1%, «За майбутнє» – 2,1%, партію «Самопоміч» – 1,7%, партію «Голос» – 1,4%, партію «Наш край» – 1,1%. 

Журналіст Юрій Бірюков досить прямолінійно прокоментував рейтинги Зеленського, додавши, що шансів на відновлення довіри діючий президент уже не має.

Упал. И будет падать дальше, ибо ничего хорошего Вова делать не умеет. Как никогда и не умел: мутная гадость в виде “творчества” не может быть названа качественной. Но пока зритель ее потреблял с экрана ТВ в качестве ржаки-жвачки – зритель его любил и не особо вслушивался. А вот когда у зрителя опустел холодильник, а в квартире скоро станет темно и холодно… И никаких вариантов у Вовы нет, он не умеет по другому. Не выросло в голове, совсем. Не сложилось. Ой, Вова-Вова, бежать тебе до Ростова“, – написав Бірюков.