“Мерседесом” по тротуару – учасники автопробігу “Дніпро без Філатова” хамили журналістам і порушували ПДР

29.06.2020 19:42   -

28 червня, у Дніпрі відбувся автопробіг – акція під гаслами “Дніпро без Філатова”. Організатори події вважали, що дана акція має узгоджуватися саме із Днем Конституції України, а тому і провели її 28 червня.

Актуалізація конституційних принципів – це завжди добре. Однак, учасники автопробігу з невідомих причин поводили себе не завжди законослухняно.

Зокрема, у сюжеті каналу Дніпро-ТВ розповідається про те, що учасники акції кілька разів порушували українське законодавство.

На відео добре видно, як учасники автопробігу ведуть себе нахабно із журналістами, погрожують їм, відмовляються коментувати свою присутність на акції, а також відверто порушують правила дорожнього руху. Наприклад, біля будівлі Дніпровської міської ради, куди прибули учасники акції, вони дозволили собі їздити автомобілями просто поміж пішоходів на тротуарах. А деякі авто чомусь не мають номерних знаків.

Серед учасників автопробігу на відео добре видні обличчя людей, наближених до керівництва області – зокрема, Генадія Бутенка, що очолює “Громадську раду”, яка функціонує при облраді, головою якої є Святослав Олійник.

Політична боротьба – це норма для демократичної країни. А ось демонстративна зневага до закону і хамство – навряд.