Байден пригрозив Путіну обвалом економіки РФ у разі наступу на Україну

12.12.2021 11:47   -

Учора, в суботу, президент США Джо Байден заявив про те, що мав розмову із керівником РФ і сказав президенту Володимиру Путіну, що Росія заплатить «жахливу ціну» і зіткнеться з руйнівними економічними наслідками, якщо вторгнеться в Україну. Про це повідомляє видання Reuters.

Байден минулого тижня розмовляв з Путіним по телефону аж дві години.

«Я абсолютно чітко дав зрозуміти президенту Путіну, що якщо він піде на Україну, економічні наслідки для його економіки будуть руйнівними», – сказав президент США, підкресливши, що становище Росії у світі «помітно» зміниться у разі вторгнення в Україну.

Байден також заявив журналістам, що можливість відправити американські наземні війська в Україну у разі російського вторгнення «ніколи не розглядалася», хоча Сполучені Штати та НАТО повинні будуть направити більше сил на східний фланг країн НАТО для посилення їх захисту.

Міністри закордонних справ країн “Великої сімки” у суботу також надіслали Москві аналогічне повідомлення після зустрічі в Ліверпулі, попередивши про жахливі наслідки будь-якого вторгнення та закликавши Москву повернутися за стіл переговорів.