У Дніпрі для тренувань юних скелелазів відкрили мотузковий парк

11.12.2021 15:36   -
Автор:

У центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді (що по вул. Передова, 253) відкрили мотузковий парк «Активна країна». За проєктом встановили дворівневі конструкції з платформами, скеледром, гімнастичні кільця, дитячу гірку тощо. На такому  тренажері юні вихованці відпрацьовуватимуть навички зі скелелазіння. У закладі опановують туризм пів сотні дітей.

«Тут учні зможуть тренуватися не тільки на землі, а й на висоті у три метри, там вже  складніша смуга перешкод. Це дуже добре у підготовці до змагань. Раніше тренувалися у залі центру та на вулиці», – розповів заступник директора комунального позашкільного  навчального закладу «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Дніпровської міської ради Олександр Шураєв.

Спробувала свої сили на новому мотузковому майданчику 12-річна скелелазка Вероніка Педан: «Дуже добре зроблена тренувальна зона, знизу ми можемо вчитися в’язати вузли, а зверху вже долаємо смугу перешкод. Думаю, що після декількох місяців тренувань тут зможу набагато краще показати себе на чемпіонатах».

«Я побачив майданчик й вважав, що зможу без проблем подолати цю смугу, але ні, тут треба допомога тренера, й чесно скажу, що із постійними тренуваннями тут у майбутньому зможу наперед розуміти, як вести себе вже на змаганнях», – розповів юний скелелаз Мілан Мілєф. 

«Перед тим як побудувати мотузковий майданчик, наш департамент радився із адміністрацією закладу та із тренерами, які тут працюють. До того ж, зробили й для малечі невеличку ігрову зону, щоб тут могли проводити час як початківці, так і профі. Ми дуже хочемо, щоб діти тренувалися й представляли гідно наше місто на різноманітних змаганнях. Приходьте, записуйтесь до гуртків, у нас дуже багато талановитих викладачів та тренерів», – зауважила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.