ЗСУ тренувалися збивати ворожу авіацію поблизу Криму
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/buky.jpg)
Українські розрахунки зенітно-ракетних комплексів «Бук» на адмінкордоні з окупованим Кримом провели навчання зі знищення ворожої авіації. Всі цілі були успішно уражені, – повідомляє командування Об’єднаних сил ЗСУ.
Розрахунки українських зенітних ракетних комплексів (ЗРК) «Бук» відпрацювали відбиття атаки з окупованого Криму.
До нещодавніх навчань Командування об’єднаними силами залучило підрозділи, що виконують завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.
Підрозділ зенітних ракетних комплексів здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району.
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217898887_1288174944918149_2757649212670209957_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=6Q4gwczog5EAX8j9ehE&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=1420f1346c3ad10abdc0f4cc4073cc1d&oe=60FD04B0)
“Вже на місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей”, – розказав деталі командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.
У рамках проведення тактичних навчань особовий склад зенітних ракетних комплексів виконав умовні пуски по повітряним цілям.
Мета таких навчань – прикриття важливих об’єктів цивільної й військової інфраструктури від авіаудару.
На початку липня тут же розрахунки зенітних ракетних комплексів «Оса-АКМ» відпрацювали відбиття атаки на колону «Смерчів» (300 мм реактивна система залпового вогню БМ-30 «Смерч»).
![ЗРК «Оса-АКМ» Сухопутних військ ЗСУ](https://mil.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/ZRK-Osa-AKM-Suhoputnyh-vijsk-ZSU.jpg)
За легендою навчань колонна підрозділу реактивних систем залпового вогню «Смерч» здійснила марш задля зміни вогневих позицій, в ході висування була атакована авіацією умовного противника.
Особовий склад також відпрацював ряд ввідних по розвідці, виявленню, супроводу і знищенню як групових, так і поодиноких цілей, що перебували на різних висотах і швидкостях.
В ході комплексного тренування відпрацьовувались питання заняття і маскування позицій, організації системи зв’язку і управління, приведення техніки з похідного положення в бойове тощо.
За такою легендою українські воїни тренуються регулярно, для прикладу у березні такий же комплекс підрозділів відпрацьовував протидію проведення повітряної розвідки безпілотною авіацією умовного противника.