«Жодного масштабного витоку теплоносія не зафіксовано», – директор КП «Теплоенерго» про старт опалювального сезону у Дніпрі

20.11.2023 18:09   -

У місті Дніпро 10 листопада стартував опалювальний сезон. Для повного пуску всіх котелень тепловикам знадобилося 7 днів, оскільки на балансі комунального підприємства “Теплоенерго” знаходиться понад 370 котелень та близько 100 теплорозподільних пунктів.

«Це дуже гідний результат для цьогорічного старту. Зауважу, опалення почали отримувати одночасно як соціальна сфера, так і житловий фонд. Якщо порівнювати із минулим роками, аварій під час запуску майже не було. Ба більше, жодного масштабного витоку теплоносія не зафіксовано. Такий результат маємо завдяки завчасній та комплексній підготовці до роботи в осінньо-зимовий період», – наголосив директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко.

Під час міжсезоння комунальне підприємство “Теплоенерго” провело ретельну підготовку до наступного опалювального сезону. Здійснили заміну 50 км аварійних мереж, встановили 63 насоси, відновили 42 км теплоізоляції та провели ремонт 28 котлів.

Наприклад, в одній з котелень лівобережжя капітально відремонтували котел, встановили генератор потужністю 800 кВт, ущільнили вікна. «Котельню, в якій ми перебуваємо, запустили в перший день старту. Вона опалює понад 100 житлових будинків, 1 лікарню, 4 школи та 5 садочків. Загалом по лівому берегу котельні запустили в повному обсязі за п’ятницю-суботу, тобто за 2 дні», – підсумував Андрій Клименко.

Теплопостачальники закликають вас негайно повідомляти про будь-який випадок витоку теплоносія чи аварійної ситуації на зовнішніх теплових мережах. Для цього слід звертатися до диспетчерської служби КП «Теплоенерго», яка діє цілодобово. Заявку можна залишити за номерами: 067-440-69-01, (056) 374-30-18.