У Дніпрі розпочато прийом робіт на фотоконкурс серед слухачів Університету третього віку

09.03.2021 12:53   -

У Дніпрі в Університеті третього віку розпочато фотоконкурс «Мій рідний край». Його мета – розвиток творчості людей поважного віку та популяризація рідного міста. Брати участь у конкурсі можуть лише слухачі проєкту Університет третього віку.

До участі приймаються фотознімки будинків, вулиць, парків, природи, портретів людей у місті тощо. Роботи мають бути якісними та зроблені безпосередньо учасниками конкурсу, зазначила під час пресконференції 9 березня спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення, департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Юлія Довгалюк.

«В конкурсі три призових місця та додаткові нагороди для учасників. Переможців обиратимуть співробітники Університету третього віку.  Надіслані роботи можуть бути розміщені на сайті, сторінці Фейсбук Університету третього віку, а також в газетах та інших виданнях», – сказала Юлія Довгалюк.

Також вона додала, що конкурс проводитиметься у два етапи:
1 тур: з 9 березня до 3 травня 2021 року – прийом фотографій та заявок;
2 тур: з 10 по 14 травня – визначення переможців конкурсу, нагородження.

На конкурс можна подавати 1-3 фотороботи. Їх можна надіслати на електронну пошту  Університету: public.utv@gmail.com з поміткою «Фотоконкурс», або принести за адресою: вул. Старокозацька 40 Б. Обов’язково зазначити ПІБ українською, назву кожної роботи і вказати, де було зроблено фото.