«Шахтар» розгромив «Львів»: перемога з шаленим рахунком 5:1

20.10.2020 05:18   -
Автор:

У поєдинку 6-го туру УПЛ донецький «Шахтар» приймав «Львів».  За інформацією джерела Bookmaker Ratings, господарі розгромили суперника з рахунком 5:1.

Помаранчево-чорні відкрили рахунок вже на 4-й хвилині.  Тітці прострілив з лівого флангу, на ближнього не замкнув Дентіньо, проте з відскоком в зону перед воротарського впорався Коваленко.  Незабаром Маркос Антоніо подвоїв перевагу «гірників».

До 18-ї хвилини гості пропустили ще двічі – відзначилися Дентіньо і Коваленко. На 25-й хвилині у складі «Львова» точним ударом відзначився Шина, а крапку в поєдинку після перерви поставив Соломон.

Чемпіонат України.  6-й тур

«Шахтар» – ФК «Львів» – 5: 1 (4:1)

Голи: Коваленко, 4 (1:0), Маркос Антоніо, 9 (2:0), Дентіньо, 16 (3:0), Коваленко, 18 (4:0), Шина, 25 (4:1), Соломон,  49 (5:1).