Зеленський анонсував масштабніші санкції проти Росії

28.05.2023 08:02   -

Президент попередив, що глобальний тиск отримають всі, хто підтримує російське вторгнення.

Президент Володимир Зеленський попередив, що санкційний тиск отримають всі, хто підтримує російське вторгнення в Україну. Про це глава держави сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

“Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі”, –  зазначив Зеленський. 

За його словами, крок за кроком Україна збирає повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. “Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу”, – підкреслив президент.

Зеленський наголосив, щи Україна продовжить санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – іще більш масштабні.

“Коли Росія починала цю агресію, там дивились на світ як на себе у дзеркало. Там думали, що нібито усі в світі – такі ж цинічні і нібито – так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі”, – сказав Зеленський.

За матеріалами УНІАН.