Збірна Дніпропетровщини здобула перше місце на всеукраїнських змаганнях «Сила духу»

25.09.2018 14:45   -
Автор:

​Збірна Дніпропетровщини посіла перше загальнокомандне місце на Всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Спортсмени здобули три «золота», одне «срібло» та дві «бронзи». Про це повідомили у Фонді соціального страхування України у Дніпропетровській області.
Про це повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” з посиланням на пресс-службу ДіпроОДА.
Перше місце виборов Юрій Даніченко. Він демонстрував свою майстерність на змаганнях із гирьового спорту у вазі до 85 кг. У ваговій категорії понад 85 кг першість також у спортсмена із Дніпропетровщини – Григорія Лобачова.
Ще одне «золото» – у нашого спортсмена Максима Качко. Він став кращим у бомбаскеті.
Срібну медаль виборов Олександр Березка у змаганнях із шахів. «Бронзу» з дартсу сидячи отримала Валентина Скворцова. Третє місце і у Миколи Тараненко – з армспорту у ваговій категорії до 85 кг.
Майстерність та жага до перемоги допомогли спортсменам Дніпропетровщини здобути перше місце серед 25 команд-учасниць.
Спартакіаду «Сила духу» приймав Ужгород. Щорічні змагання проводилися вже вшосте. До них приєдналися понад 2 тис учасників, 11 з них представляли Дніпропетровщину. Вони приїхали із Новомосковська, Жовтих Вод, Марганця, Павлограда, Першотравенська та Кам’янського.