Гройсман піде на вибори з новою партією, штаб вже запрацював – джерела

25.09.2018 15:30   -
Автор:

Для формування нової політсили у прем’єра створили громадську організацію «Українська стратегія успіху». У прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вже почали підготовку до парламентських виборів.
Про це пише Апостроф з посиланням на оточення глави уряду, повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ«.
Відзначається, що у прем’єра відмовилися від використання для цих цілей його «кишенькової» партії «Вінницька європейська стратегія», а вирішили формувати базис для нової політичної сили з нуля. У зв’язку з цим 21 серпня Міністерство юстиції зареєструвало нову громадську організацію – «Українська стратегія успіху», з якої Гройсман і піде на вибори.
Серед засновників організації значаться одним з лідерів популярної за часів Помаранчевої революції організації «Пора» Євген Золотарьов, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко та народний депутат Вадим Денисенко (фракція «Блок Петра Порошенка»).
Відразу декілька джерел в оточенні Гройсмана підтвердили, що ця громадська організація створена для підготовки прем’єра до парламентських виборів у 2019 році. Більш того, у прем’єра вже почав свою роботу передвиборчий штаб.

Категория: Новости

Теги: , , ,