Завдяки програмі “Бюджет участі” радикально видозмінився 12 квартал за останні кілька років

06.11.2021 12:26   -

Від 2017 року мешканці Шевченківського району подали 266 заявок у програму «Бюджет участі», 85 проєктів стали переможцями. Серед найпопулярніших напрямів – благоустрій прибудинкової території, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ремонти у житлових будинках та комунальних закладах, – повідомляє Дніпровська міська рада.

«Програма «Бюджет участі» стартувала у 2017 році з загальною сумою 10 мільйонів гривень. Її кошторис постійно збільшується, зараз він становить 48 мільйонів гривень. За час існування проєкту мешканцям Шевченківського району вдалось залучити близько 36 мільйонів гривень на благоустрій території», – розказала директорка департаменту інноваційного розвитку ДМР Юлія Павлюк.

У дворі на проспекті Богдана Хмельницького, 111 за останні роки реалізували 4 проєкти. Усі від однієї авторки, мешканки 12 кварталу – Лариси Свідовської. Остання перемога жінки – дитячо-спортивний майданчик вартістю 800 тисяч гривень. Роботи почалися у вересні та закінчились наприкінці жовтня.

«Цей проєкт зібрав 1 802 голоси. Результат мені дуже подобається. Приємно дивитись, як діти грають, займаються спортом на цьому майданчику. Раніше тут було лише сміття та старий тенісний стіл, на якому деякі розпивали алкогольні напої», – поділилась авторка проєктів Лариса Свідовська.

Найактивніший двір Шевченківського району – на вул. Інженерній, 9. Від 2018 року тут реалізували 10 проєктів загальною вартістю понад 3 мільйони гривень.

Авторка всіх ініціатив – Ольга Худа.

«Завдяки Бюджету участі ми змогли встановити ігрові та спортивні майданчики окремо для дітей різного віку. Облаштували доріжку між будинками: раніше тут була просто земля, зараз з’явились лавки, урни, цікаві різноманітні рослини. Також замінили електромережі та труби у будинку».

Цьогоріч Ольга Худа знову виграла для свого будинку ремонт “Мій ДІМ-моя фортеця!”, на цей раз – даху, а все завдяки активності та згуртованості небайдужих мешканців, яких веде за собою Ольга Худа.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу o_1fjlr8efm2p59lo2ksk1tq91f8.JPG