Замовив вбивство конкурента: на Хмельниччині забудовника підозрюють у організації злочину

23.06.2024 15:35   -

На Хмельниччині голова одного з житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), який також перебуває у статусі підсудного у справі про заволодіння коштами інвесторів під час будівництва житлового кварталу в одному з обласних центрів України, замовив вбивство конкурента. Задля порятунку життя потерпілого, поліцейські провели спецоперацію: інсценували вбивство чоловіка та надіслали замовнику підтверджуючі фото. Після чого голову ЖБК було затримано та повідомлено про підозру. Про це повідомляє 49000 з посиланням на поліцію Хмельницької області.

Поліцейські Хмельниччини отримали інформацію, що невідома особа шукає у кримінальних колах виконавця для скоєння тяжкого злочину. Завдяки проведеним оперативним заходам вдалося встановити замовника, майбутню жертву, а також з’ясувати мотиви злочину.

Виявилося, що замовник вбивства – голова одного з житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), який також є підсудним у справі про заволодіння коштами інвесторів під час будівництва житлового кварталу в одному з обласних центрів України. Потерпілий – його конкурент на ринку забудовників та генпідрядник на окремих об’єктах незавершеного будівництва, якими раніше займалась компанія замовника злочину. На цьому ґрунті між забудовниками виник конфлікт.

Щоб усунути конкурента з ринку, голова ЖБК підшукав виконавця вбивства. Задля порятунку життя поліцейські інсценували вбивство чоловіка та надіслали замовнику підтверджуючі фото. Після чого голова ЖБК перерахував виконавцю частину обумовлених коштів.

19 червня правоохоронці затримали замовника злочину та оголосили підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України. Голові ЖБК загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, або довічне ув’язнення. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.