Замість сміттєзвалища – зелена зона: у місті триває акція з озеленення #Дніпро_квітучий

13.04.2021 15:10   -

У Дніпрі триває висаджування дерев у рамках акції з озеленення #Дніпро_квітучий. Біля будинків № 35 та № 37, що на проспекті Героїв, з’явились 10 молодих кленів і понад 30 декоративних кущів.

Захід організував департамент житлово-комунального господарства Дніпровської міської ради. Взяли участь і обслуговчі організації, і місцеві мешканці. 

«У рамках акції #Дніпро_квітучий департамент підготував до висаджування на прибудинкових територіях міста 1,5 тисячі саджанців.  Їх спільно із мешканцями будинків висаджуватимуть обслуговчі підприємства ТОВ «Екологія-Д», компанія «КОД», КП «Жилсервіс-5» та «Жилсервіс-14». Представники організацій попередньо узгоджуватимуть із мешканцями місця, а також умови догляду за молодими рослинами», – сказав представник департаменту житлово-комунального господарства Єгор Худяков. 

Місце для саджанців біля будинку на проспекті Героїв, 35 мешканці обрали самостійно. На зелену зону вирішили перетворити колишнє сміттєзвалище.

«Торік, за заявками мешканців, ми прибрали сміття з території біля будинку, привезли чорнозем, тепер навесні висаджуємо тут перші 10 кленів, щоб звалищ більше не утворювалося. Дерева висаджуємо під особисту відповідальність мешканців будинків, вони їх доглядатимуть», – розповів директор обслуговчого підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

Також він додав, що від міської ради для Соборного та Індустріального районів підприємство вже отримало перші 100 дерев. Загалом у цих районах планують висадити молоді рослини у близько 200 дворах. Мешканці Соборного району задоволені проведенням акції та активно беруть участь у висаджуванні дерев. 

«Торік восени ми вже висаджували дерева на нашій прибудинковій території. Наразі на них з’явилися бруньки, що дуже тішить. Тепер ось виявили бажання посадити ще декілька рослин додатково. Нам не відмовили, адже ми разом сумлінно доглядаємо за молодими саджанцями», – поділилася думками місцева жителька Людмила Бацова.

Голова ОСББ «Героїв-35» Галина Фролова висаджує кущі там, де мешканці виявили бажання створити повноцінну зелену зону. 

«Завдяки тому, що привезли стільки рослин, нам вдасться втілити наші бажання. Мені подобається ця акція, із задоволенням беру у ній участь. Хочу подякувати меру Борису Філатову за його ініціативу з благоустрою та озеленення нашого міста. Я патріот Дніпра, живу тут більшість життя, і на власні очі бачу, як місто стає кращим».