Заява пресслужби Дніпровської міськради щодо фейкових публікацій про вилучені під час обшуків кошти
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2020/06/fejk1.jpg)
Дніпровська міська рада на офіційній сторінці спростувала публікації деяких ЗМІ, в яких ішлось про нібито вилучені під час обшуків у комунальних підприємствах кошти.
“Інформація, котру розповсюдили деякі ЗМІ стосовно вилучення коштів під час обшуків в одному з комунальних підприємств, не відповідає дійсності. В публікації не має жодної світлини з відповідного КП. Чекаємо також на низку карколомних публікацій про це від медіамайданчиків формату «Тупик Коломойського»”, – йдеться у заяві.
![](https://dniprorada.gov.ua/upload/content/o_1eb6lvkodqlb69g1prdbaskij1d.jpeg)