За сутки в Кривом Роге произошло 8 пожаров в природных экосистемах

22.08.2019 12:45

Сейчас на Днепропетровщине продолжается чрезвычайная пожарная опасность. Днем температура воздуха превышает 30-градусную отметку. Из-за жары, особенно в ветреную погоду, значительно возрастает угроза возникновения возгораний в экосистемах. В течение суток пожарные Кривого Рога преодолели 8 пожаров в природных экосистемах на общей площади 1,4 га.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ГСЧС Кривого Рога.

К сожалению, не все люди прислушиваются к советам спасателей и продолжают сжигать сухую растительность, нанося непоправимый ущерб экосистемам.

Так, в течение минувших суток, 21 июля, пожарные Кривого Рога преодолели 8 пожаров в природных экосистемах на общей площади 1,4 га.

Сухая трава и мусор горели почти во всех районах города. Из-за горения травы часто пламя распространяется на приусадебные участки, наносит ущерб жилым домам и хозяйственным постройкам на прилегающей территории.

"Уважаемые граждане! Не игнорируйте слова спасателей! Не сжигайте сухую растительность и не бросайте на землю непогашенные окурки. Будьте внимательны и ответственны! При первых признаках возникновения пожара не теряйте времени и сразу звоните в Службу спасения по телефону «101»!" - отметили спасатели

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю