Юлія Тимошенко використала на нових білбордах гасло часів Ющенка

23.01.2019 09:30   -
Автор:

На нових білбордах Юлії Тимошенко з’явилися гасла, які під час президентської кампанії 2004 року використовував Віктор Ющенко.
Про це повідомляє Інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ” із посиланням на “ЧЕСНО“.
На блакитному тлі написано: “Вірю в Україну! Юлія Тимошенко 2019”. Як зазначено на самих білбордах, їхній загальний тираж становить 2442 одиниці.
2004 року Віктор Ющенко, балотуючись у Президенти, використовував гасло “Вірю в Україну” під час своєї передвиборчої кампанії. Згодом він написав однойменну книгу.

Гасло “Вірю в Україну” ВО “Батьківщина” також використовує на брендованих кепках і блокнотах. Літеру “Ю” написано великою – напевно, для того, аби викликати асоціацію з Юлією Тимошенко.

У прес-службі партії такий збіг наразі не коментують, посилаючись на заклопотаність через з’їзд ВО “Батьківщина”.
На цей партійний захід завітали не лише члени політичної сили, а й Патріарх Філарет, який під час промови подякував Петрові Порошенку за Томос, перший Президент України Леонід Кравчук, співак Олександр Пономарьов, котрий на президентських виборах раніше був довіреною особою Тимошенко, а на парламентських – довіреною особою фігуранта антикорупційних розслідувань, екс-регіонала Анатолія Федорука.
На з’їзді також транслювали звернення лідера партії “Рух нових сил”, колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, який виявив підтримку Юлії Тимошенко.