Владислав Романов: «80% громадян чекають, що країна об’єднається»

09.10.2014 09:26   -
Автор:

80% громадян України, про це свідчать абсолютно усі соціологічні опитування, чекають, що країна об’єднається.
Таку статистику озвучив під час «круглого столу» на тему: «Особливості виборчої кампанії до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувся 8 жовтня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ, політолог Владислав Романов. За даними політолога, підґрунтя для цього є.
«Ми дійсно на ці півроку стали іншими. За результатами соціології, яку ми провели на 25 окрузі, мабуть вперше за всю історію спостережень різні політичні сили з різною кількістю балів, умовно кажучи, демократичний табір в сукупності має понад 60 відсотків підтримки. При тому, що у Дніпропетровську за роки незалежності України максимум був – 30 відсотків», — навів дані останніх опитувань пан Романов.
Він висловив сподівання, що та програма реформ, яка буде втілена, передбачатиме найголовніший постулат західного парламентаризму, коли еліти, розробляючи суспільне консенсусне рішення, не ставлять собі за мету перемогти когось.
«Західна модель – це коли рішення ухвалюється більшістю, але меншість при цьому не потерпає. За один рік цього не зробиш. Ці вибори дійсно доленосні. Постає питання: чи зможемо ми у новій Раді зробити іншу політичну культуру? Боротьба між політичною необхідністю і межами можливого політичного маневру зараз, на мій погляд, є однією з непрямих, прихованих, але дуже важливих особливостей цих виборів», — наголосив Владислав Романов.
Олекса Валах, Дніпроград

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , ,