Вибух у Бейруті: більше 100 загиблих і 4000 поранених

05.08.2020 10:50   -

Ліван знаходиться в жалобі після величезного вибуху 4 серпня в столиці Бейруті — загинуло щонайменше 100 людей та поранено понад 4000, повідомляє ВВС.

Все місто струснуло вибухом, який стався через пожежу в порту у вівторок. Президент країни Мішель Аун заявив, що 2750 тонн аміачної селітри небезпечно зберігалися на портовому складі у столиці протягом шести років. Ймовірно, саме ця речовина і спричинила вибух. Він запланував термінове засідання кабінету міністрів на середу, і сказав, що слід оголосити двотижневий надзвичайний стан.

Країна запровадила офіційний траур протягом трьох днів із середи, 5 серпня.

«Те, що ми спостерігаємо, — це величезна катастрофа«, — заявив місцевим ЗМІ глава Ліванського Червоного Хреста Джордж Кеттані.

«Понад 100 людей втратили своє життя. Наші команди все ще проводять пошуково-рятувальні операції в навколишніх районах«, — додав Ліванський Червоний Хрест у заяві в середу.

Бейрут оголосили районом стихійного лиха » Слово і Діло

Чиновники заявили, що ведеться розслідування з метою виявлення точної причини вибуху. Вища рада оборони Лівану заявила, що відповідальним загрожує «максимальне можливе покарання».

Ліванські ЗМІ також повідомили, що деякі люди у місті потрапили під завали.

Лікарні у столиці наразі переповнені, багато будівель зруйновано.

Вибух був настільки потужним, що відчувався на відстані 240 км на острові Кіпр — люди там подумали, що стався землетрус.

Поделиться

  • 3
    Поделились


Категория: Новости, Происшествия