«Велике опитування» Зеленського: президент озвучив 2 питання з 5, які хоче поставити українцям

15.10.2020 12:20   -

Президент України Володимир Зеленський вирішив рятувати свій рейтинг опитуваннями — він вважає, що імітація зацікавленості в думці простих людей допоможе уникнути поразки «Слуг» на місцевих виборах. Не випадково ж опитування призначено на день виборів — 25 жовтня.

Непогана політична тактика — виборець приходить голосувати, а тут його чекають представники президента, який очолює «Зе-команду». Вічливо посміхаються виборцям і нагадують людям про турботливого Володимира. Не агітація, зовсім.

А що ж Зеленський хоче спитати? Власне, рівень дурості озвучених Зеленським питань прямо вказує на ціль опитування — маніпуляція суспільною думкою в день виборів. Адже пояснити сформульовані Зеленським питання і їх доцільність дуже важко.

14 жовтня Зеленський розкрив перше питання: «Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?«, — озвучив питання президент.

Серйозно? Відповідь на це питання вимагає всенародного опитування?! Кожного українця хвилює насправді не тривалість покарання, а його невідворотність.

Друге питання ще більш дивне: «Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?«.

Уже б спитали, як українці ставляться до відкриття космічної бази на Місяці… Як можна обговорювати економічні питання Донбасу, якщо він окупований. А всі українці знають, що таке «вільна економічна зона»?

Або у авторів цих питань щось із головою, або саме опитування має на меті не отримання відповідей на ці питання, а щось інше. Наприклад — прихована політична агітація в день виборів чи відволікання уваги від більш актуальних питань напередодні виборів.

Багатьох українців обурило те, що Зеленський анонсував своє опитування у формі звернення на «ТИ». Прагнення бути ближчим до народу у Зеленського чомусь набуває форми хамства.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Новости, Политика

Теги: , ,