VAR врятував перший гол для Динамо, а от переможний удар пройшов поміж ніг довготелесого голкіпера

24.09.2020 10:29   -

23 вересня Гент приймав на своєму полі київське Динамо – наші хлопці змогли вибороти перемогу.

Стартовий тиск Динамо дав плоди вже на 9-й хвилині зустрічі. Караваєв прострілив із лівого флангу, Буяльський продовжив передачу, а Владислав Супряга з кількох метрів переправив м’яч у порожні ворота. Суддівська бригада зарахувала гол після перегляду VAR”, – розповідає football24.

Супряга и де Пена забили свои первые голы в еврокубках ᐉ UA-Футбол

Відігралися господарі перед перервою. Це Дорш навісив із кутового, а Тім Кляйндінст зіграв на випередження на ближній стійці, залишивши поза справами Бущана.

На 79-й хвилині м’яч після удару Циганкова зрикошетив до Карлоса Де Пени, а уругваєць потужним низовим ударом прошив Рофа – знайшов слабке місце довготелесого воротаря, забивши в “хвіртку” – 1:2 і “Динамо” перемагає на виїзді та заробляє для України очки.

ЛЧ. Гент - Динамо 1:2. На запах крові - изображение 2

Вперше з 2012-го року київське Динамо виграло у кваліфікації Ліги чемпіонів два матчі поспіль. Завдяки цим результатам “Динамо” поповнило скарбничку України у Таблиці коефіцієнтів на 2,5 очка. На кону ще чотири бонусних бали за вихід в груповий етап ЛЧ.