В Україну до Дня Незалежності прибув військовий оркестр США

18.08.2021 21:35   -

До Києва прибув оркестр Військово-повітряних сил США, який візьме участі в офіційних урочистостях з нагоди 30-ї річниці незалежності України, – повідомляє посольство США в Україні.

«Вітаємо учасників оркестру ВПС США в Європі (USAFE), які щойно прибули до Києва, щоб відзначити 30-ту річницю незалежності України! США підтримують Україну в її прагненні відстояти свій суверенітет і зберегти незалежність сильніше, ніж будь-коли», — сказано в повідомленні посольства.

Дипвідомство не вказало, в яких саме заходах братиме участь оркестр. Ймовірно, він пройде «коробкою» на військовому параді Хрещатиком 24 серпня.

У 30-ту річницю незалежності України в Києві планують провести річковий військовий парад на Дніпрі, проліт повітряної колони над Хрещатиком і прохід техніки з «коробками» військових. У параді братимуть участь близько п’яти тисяч військових, зокрема з інших країн.

Репетиції параду пройдуть сьогодні, 18 серпня, 20 і 22 серпня. Поліція перекриває дороги, через що в місті затори. Також вулиці перекриють 23 і 24 серпня у дні офіційних святкувань.

Нагадаємо, що оркестр окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського став конкурсантом Першого Міжконтинентального онлайн-конкурсу української пісні в США до 30 річниці Незалежності України! — Сalifornia Fest — UNITED BY SONG.

Пісня «Йдемо у бій» Дмитра Шиманського у стилі рок-н-ролу представляє військовий колектив на міжнародному рівні.

Голосування за найкращу пісню відбувається шляхом «вподобайок» під піснею на каналах конкурсу.

Переможець буде відзначений правом участі у мистецькій програмі «Час української пісні» на Ethno FM Radio 87.7FM (USA, California, Sacramento) та буде запрошений до Сполучених Штатів Америки на Український Фестиваль музики у 2022 році.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться 24 серпня.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі