В Дніпрі можна розвивати традицію карнавалів, — експерт

19.09.2017 13:30
43
Автор:

День міста у Дніпрі — це, майже, день села, натомість є можливість розвивати власну традицію карнавалів. Про це заявила менеджер з культури Алла Рибіцька в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«День міста? Вважайте, це день села. Всі мають збиратися, сидіти за столами. Десь потрібно вигуляти байкерів, собак. Тобто, має бути різноманіття. Все має закінчуватися піснями, танцями. В той же час не варто плутати з Днем Незалежності — він має інший меседж», — зазначила експерт.
За думкою Али Рибіцької, потрібно розвивати власну традицію карнавалів.
«У нас є своя традиція карнавалів – це зимовий цикл свят: Коляда, Старий Новий рік, Маланка, Щедрий вечір. Якщо хто не знає — може поцікавитися народною комедією, народною драмою, звідки вона бере своє коріння. Карнавал – ці і є, власне, вертеп», — говорить вона.
Читайте также: Дніпро — некомфортне місто, але в нього є перспективи, — Алла Рибіцька
Вона зауважила, що така ініціатива має бути знизу, без традиційних рознарядок та втручання чиновників: «Якщо місто хоче, щоб у нас з нуля з’явилася ця традиція, вони можуть починати, подавати приклад. Прийти і сказати театрам, творчим колективам, танцювальним і спортивним студіям. Ви маєте запропонувати, що є ідея карнавала – підготуйте щось».

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , ,