В Днепропетровске под ОГА появились "Невидимые" люди (ФОТО)

31.03.2015 10:50

Двадцать силуэтов "Невидимых" людей появились сегодня утром в сквере под ОГА. "Невидимые" - арт-инсталяция Международной службы по миграции. Проект создан для того, чтобы привлечь внимание к проблеме торговли людьми  и рассказать истории пострадавших, которые живут среди нас, но часто остаются незамеченными, пишет dnepr.com.  

Все эти фигуры являются олицетворением более 120 тысяч украинцев, пострадавших от торговли людьми за годы независимости страны. На некоторых силуэтах написаны реальные истории украинских эмигрантов, которые вместо работы попали в руки торговцев людьми.

Организаторы мероприятия говорят, что подобная акция даст возможность познакомить всех с историями пострадавших, и поможет понять, что каждый человек, который стал жертвой торговли людьми, требует внимания и поддержки.

Официальное открытие состоится сегоденя, в 13:00 в сквере под ОГА. 

Читайте также: Перейменувати сквер Леніна у Дніпропетровську вже намагались п’ять разів (ВІДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю