В Днепре за 26 млн грн отремонтируют Петрозаводскую улицу

23.04.2019 10:00

Улицу Петразоводскую ожидает замена асфальтового покрытия в два слоя - выравнивающий и рабочий. А также польский битум.

Об этом на своей странице в Facebook написал заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Завершение работ через 3 недели", - заявил Михаил Лысенко.

В комментариях заммэра Днепра обмолвился, что капитальный ремонт улицы Петразоводской обойдется бюджету города в 26 миллионов гривен.


Фото: Информатор

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю