В Днепре выдали 2,5 миллиона депутатам от партии Медведчука

29.08.2019 16:30

Шестеро депутатов Днепровского городского совета от пророссийской партии "За життя" получили 2,5 млн грн на проведение ремонтных работ в жилых домах.

Распоряжения о выделении денег опубликованы на сайте горсовета, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Как следует из документов, деньги выделяются из городского бюджета в рамках программы выполнения поручений избирателей депутатами Днепровского горсовета.

В частности, депутат Вадим Рублевский получил 441,2 тыс. грн на ремонты по следующим адресам:

ул. Маршала Малиновского, 36, – частичное финансирование установки металлопластиковых окон в подъездах №3 и №4 (60 тыс. грн);

ж/м Тополь-2, дом 28, – текущий ремонт входов в корпусе №1 подъездах №№1-2; корпусе №3 подъезде №1;

корпусе №4 подъезде №2 (100 тыс. грн);

ул. Запорожское шоссе, 40, – текущий ремонт фасада подъезда №7 (23,8 тыс. грн);

ул. Паникахи, 77А, – ремонт подъездных козырьков в корпусе №2 подъезде №3; корпусе №3 подъезде №1;

а также подпорной стенки жилого дома (200 тыс. грн);

ж/м Тополь-3, д. 23, – ремонт пандуса подъезда №1 корпуса №3 (37,6 тыс. грн);

частичное финансирование ремонта подъезда №1 (19,8 тыс. грн).

Депутат Михаил Гликман должен направить 365,5 тыс. грн на такие ремонты:

ж/м Тополь-2, д. 7, – установка металлопластиковых окон в подъезде №2 корпуса №3 (165,5 тыс. грн);

ул. Запорожское шоссе, 48, – установка металлопластиковых дверных блоков в подъезде №6 (200 тыс. грн).

Назарий Постольник получил 461,4 тыс. грн на проведение ремонтных работ по следующим адресам:

ж/м Тополь-3, д. 2, – установка металлопластиковых окон в подъездах №№1-2 корпуса №1 (200 тыс. грн);

ул. Запорожское шоссе, 48, – ремонт дверных откосов в подъездах №№5-6 (81,5 тыс. грн);

ул. Гладкова, 6, – ремонт внутриквартальной дороги (180 тыс. грн).

Депутату Елене Степанян выделили 285,5 тыс. грн на проведение ремонтных работ по следующим адресам:

ул. Данила Нечая, 4, 6, 8, – ремонт входов в подъезды №№1-2 домов №4 и №6;

подъезды №№1-4 дома №8 (120 тыс. грн);

ж/м Тополь-2, д. 7, – установка металлопластиковых окон в подъезде №1 корпуса №3 (165,5 тыс. грн).

Вячеслав Сергеев получил 566,7 тыс. грн на такие ремонты:

ул. Софьи Ковалевской, 73, – установка металлопластиковых окон в подъезде №5 (66,7 тыс. грн);

ул. Калиновая, 104, – установка металлопластиковых окон в подъездах №№1-2 (104,5 тыс. грн);

ул. Михаила Грушевского, 15А, – текущий ремонт подъездов №№2-3 (140 тыс. грн);

ж/м Тополь-2, д. 7, – установка металлопластиковых окон в подъезде №3 корпуса № 2 (165,5 тыс. грн).

Глава фракции "За життя" Сергей Никитин получил 399,6 тыс. грн на проведение ремонтов на придомовых территориях на проспекте Героев, 4 (199,9 тыс. грн) и проспекте Героев, 14А (199,7 тыс. грн).

Напомним, что каждый депутат горсовета Днепра потенциально может использовать до 2 млн грн на "выполнение поручений избирателей", и еще до 300 тыс. грн – на оказание материальной помощи гражданам.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю