В Днепре учат пожарных для громад

12.06.2019 19:45

В громадах Днепропетровщины появятся свои пожарные. Более полусотни добровольцев из сел целую неделю будут учить чрезвычайники Днепра.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "34 канал".

Разворачивать пожарный рукав и тушить пламя Василий умеет, потому что спасателем работал 16 лет. Но пришлось покинуть профессию. Когда узнал, что в громаде создают пожарную часть, решил вспомнить молодость.

А для Артема это новое дело. Парень приехал из Новоалександровской громады, чтобы воплотить в жизнь детскую мечту — стать пожарным.

"Делал это впервые. В принципе, не очень тяжело. Но очень жарко. Если еще и бегать — это очень жарко", — делится он.

Всего было четыре локации. Сначала надевали боевую одежду на скорость.

"Команда дается "боевую одежду надеть", и они одевают. Норматив — 26 секунд", — рассказывает старший преподаватель учебного пункта аварийно-спасательного отряда Виталий Карпенко.

"Ошибок было достаточно, но их старания, энтузиазм многого стоят", — отмечает преподаватель учебного пункта Дмитрий Артеменко.

Обучают будущих спасателей и первой медицинской помощи.

Поделиться опытом приехали и поляки. Там отряды добровольцев существуют уже сотни лет. Они пообещали помочь нашим чрезвычайникам в громадах техникой.

"К тому, что в громадах должны быть свои чрезвычайники, подталкивают обстоятельства, которые сейчас есть в Украине. Потому что государственная пожарная охрана может приехать на вызов, но иногда этот приезд может длиться час и даже полтора", — говорит спасатель из Польши Анджей Марчек.

Добровольцы тренируются около недели, а после получат сертификаты.

"Сейчас будет первая неделя, когда эти ребята будут заниматься здесь. А затем непосредственно они будут заниматься в своих громадах и с нашими инструкторами. И после этого у них будет зачет — будут сдавать экзамены на допуск к самостоятельной работе", — объясняет заместитель начальника Главного управления государственной службы по чрезвычайным ситуациям в Днепропетровской области Эдуард Горбачев.

После экзамена спасатели вернутся в свои громады и смогут совместить "зов сердца" с работой.

Комментарии
Последние записи в блогах

У приміщенні Дніпропетровської митниці ДФС, відбулася робоча зустріч керівництва митниці з представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та компаніями - членами Європейської Бізнес Асоціації, за участі представників Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Головною метою проведення зустрічі стало обговорення питань організації та координації практичних заходів у рамках проведення операції «Бастіон».

Крім того, учасники обговорювали актуальні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей та необхідні організаційні заходи для їх вирішення.

Нагадуємо, що 03 червня 2019 року на території України розпочалася операція «Бастіон», метою якої є протидія незаконному ввезенню товарів на митну територію України, виявлення та припинення порушень митного та податкового законодавства, перекриття каналів незаконного потрапляння товарів на внутрішній ринок країни тощо. В операції задіяні всі підрозділи ДФС, а саме: митний, податковий блоки та податкова міліція.

Операція «Бастіон» у першу чергу направлена на боротьбу з тіньовою економікою, легального бізнесу вона не торкнеться.

Дніпропетровська митниця ДФС є відкритою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і буде продовжувати здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення сприятливих умов для зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

 

 

Подробнее

На сьогодні 36 Центрів обслуговування платників Головного управління ДФС у Дніпропетровській області надають 31 вид адміністративних послуг. Впродовж січня – травня 2019 року ЦОП області надано майже 151,7 тисяч таких послуг.

Діяльність ЦОП Дніпропетровщини забезпечують 269 працівників.

Нагадаємо, що з місцями розташування та графіками роботи ЦОП Дніпропетровської області, а також із вичерпним переліком послуг можна ознайомитись на суб - сайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» за посиланням http://dp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до Закону України від 23 листопад 2018 року № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік» з 01 липня 2019 року будуть діяти нові розміри прожиткового мінімуму.

Так, з 01.07.2019 прожитковий мінімум на одну особу становитиме 1 936 гривень.

Слід зазначити, що зміна розміру прожиткового мінімуму не вплине на ті показники, що встановлюються Податковим кодексом України (далі – ПКУ) залежно від його розміру на 1 січня звітного податкового року, зокрема на:

● штрафні санкції відповідно до статей 120 та 128¹ ПКУ;

● ставки єдиного податку для 1 групи платників;

● розмір податкової соціальної пільги та розмір доходу, до якого вона застосовується тощо.

 

Подробнее

Днями у актовому залі Західно-Донбаськогоуправління ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено кущовий семінар за участі фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

Під час заходу платники податків дізнались про останні зміни, які відбулись у податковому законодавстві. Також на семінарі обговорювались інші актуальні питання: особливості застосування спрощеної системи оподаткування, реєстраторів розрахункових операцій, земельного податку та орендної плати.

Увагу присутніх було акцентовано на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщені на веб-порталі ДФС України.

Окрему увагу приділено питанню легалізації трудових відносин та неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та заходам у рамках операції "Урожай", які направлені на протидію оборудкам у сфері земельних відносин, максимального залучення до декларування отриманих доходів,  підвищення рівня виплати заробітної плати..

Наприкінці заходу податківці відповіли на запитання присутніхта надали  актуальну друковану продукцію.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет