В Днепре поднимут тарифы на воду

09.09.2019 17:30

В КП «Днепрводоканал» прошли общественные слушания о необходимости изменения тарифа на водоснабжение и водоотведение.  

Среди рассматриваемых причин, которые требуют изменения тарифа, указывалось то, что объемы реализации воды не растут, а средняя зарплата напротив увеличивается -  с 9 тыс. 500 грн. до 11 тыс. 119 грн., сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Днепр Вечерний". 

В результате было принято решение о необходимости установления новых тарифов в размере: 

- на централизованное водоснабжение - 9,17 грн. за 1 куб м. (без НДС);  
- водоотведение - 6,21 грн. (без НДС).  

Итого 15,38 грн. С учетом НДС - 18,456 грн. 

Напомним, что действующий общий тариф составляет 16, 86 грн. за 1 куб. м. 

Предложенный тариф должна утвердить НКРЭКУ. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю