Українці стали менше любити поп-музику і шансон: дослідження

04.10.2019 16:30   -
Автор:

В Україні стали більше полюбляти класичну музику, яка за популярністю перевищила навіть шансон та народні пісні. Такими результатами поділилась соціологічна група “Рейтинг”, повідомляє «Погляд».
Аналітики повідомили, що у порівнянні з динамікою минулих десяти років поп-музика, шансон і романси стали значно менш популярними. Хоч популярні пісні і слухає найбільший відсоток опитаних (26%), все ж у минулому дослідженні любителів стилю було більше (32%).

Те саме стосується і шансону, кількість слухачів якого поменшала з 22% до 18%. Натомість українці переходять на прослуховування класичної музики (25% замість 20%) та року (14% замість 7%).
Вподобання у музиці залежать і від віку. Так, згідно з дослідженням, молодь слухає поп-музику, рок, клубну та диско-музику, електронні композиції та реп, а страші за віком надають перевагу класичній і народній музиці, шансону чи романсам. При цьому чим вищий у респондентів освітній рівень, тим частіше вони полюбляють джаз, класику і рок.

Жінки у дослідженні найчастіше зізнавались у прихильності до поп-музики (31%, а чоловіки – 19%), чоловіки ж найбільше полюбляють рок (21%, тоді як жінки – 9%).

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,