Українці стали менше любити поп-музику і шансон: дослідження

04.10.2019 16:30

В Україні стали більше полюбляти класичну музику, яка за популярністю перевищила навіть шансон та народні пісні. Такими результатами поділилась соціологічна група “Рейтинг”, повідомляє "Погляд".

Аналітики повідомили, що у порівнянні з динамікою минулих десяти років поп-музика, шансон і романси стали значно менш популярними. Хоч популярні пісні і слухає найбільший відсоток опитаних (26%), все ж у минулому дослідженні любителів стилю було більше (32%).

Те саме стосується і шансону, кількість слухачів якого поменшала з 22% до 18%. Натомість українці переходять на прослуховування класичної музики (25% замість 20%) та року (14% замість 7%).

Вподобання у музиці залежать і від віку. Так, згідно з дослідженням, молодь слухає поп-музику, рок, клубну та диско-музику, електронні композиції та реп, а страші за віком надають перевагу класичній і народній музиці, шансону чи романсам. При цьому чим вищий у респондентів освітній рівень, тим частіше вони полюбляють джаз, класику і рок.

Жінки у дослідженні найчастіше зізнавались у прихильності до поп-музики (31%, а чоловіки – 19%), чоловіки ж найбільше полюбляють рок (21%, тоді як жінки – 9%).
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю