Українці стали менше любити поп-музику і шансон: дослідження

04.10.2019 16:30

В Україні стали більше полюбляти класичну музику, яка за популярністю перевищила навіть шансон та народні пісні. Такими результатами поділилась соціологічна група “Рейтинг”, повідомляє "Погляд".

Аналітики повідомили, що у порівнянні з динамікою минулих десяти років поп-музика, шансон і романси стали значно менш популярними. Хоч популярні пісні і слухає найбільший відсоток опитаних (26%), все ж у минулому дослідженні любителів стилю було більше (32%).

Те саме стосується і шансону, кількість слухачів якого поменшала з 22% до 18%. Натомість українці переходять на прослуховування класичної музики (25% замість 20%) та року (14% замість 7%).

Вподобання у музиці залежать і від віку. Так, згідно з дослідженням, молодь слухає поп-музику, рок, клубну та диско-музику, електронні композиції та реп, а страші за віком надають перевагу класичній і народній музиці, шансону чи романсам. При цьому чим вищий у респондентів освітній рівень, тим частіше вони полюбляють джаз, класику і рок.

Жінки у дослідженні найчастіше зізнавались у прихильності до поп-музики (31%, а чоловіки – 19%), чоловіки ж найбільше полюбляють рок (21%, тоді як жінки – 9%).
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю