Українцям знову відкрито шлях до ЄС

02.06.2021 12:07   -

Укрзалізниця відновлює міжнародне сполучення з Угорщиною та Австрією і з 1 червня запустили потяг Київ-Будапешт-Відень.

“Друзі, міжнародне залізничне сполучення відкрито! Сьогодні у перший рейс із Центрального київського вокзалу вирушив поїзд до Відня”, – повідомляє Укрзалізниця.

“У зв’язку із стабілізацією ситуації з коронавірусом, Укрзалізниця відновлює міжнародне сполучення за сприяння залізничних адміністрації Австрії та Угорщини”, – ідеться в повідомленні.

Потяг курсуватиме через Будапешт, і вже до обіду пасажири зможуть випити славнозвісної віденської кави.

Надалі, за даними Укрзалізниці, потяг курсуватиме щоденно за графіком: відправлятиметься з Центрального київського вокзалу о 14:07, проходитиме через Будапешт (прибуття о 8:20) і прибуватиме до Відня об 11:21 наступного дня.

У зворотному напрямку (з 2 червня) потяг відправлятиметься о 16:42 і прибуватиме до Києва о 17:22 наступного дня.

Квитки на поїзд Київ-Відень можна придбати в міжнародних квиткових касах вокзалів.

На зображенні може бути: у приміщенні

Залізничні адміністрації Австрії та Угорщини посприяли у відкритті залізничного сполучення.

На зображенні може бути: у приміщенні

Водночас в Укрзалізниці підкреслили, що актуальну інформацію щодо правил в’їзду українських громадян на територію Австрії та Угорщини, а також громадян цих країн до України, пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольств України у Австрії та Угорщині й посольств цих країн в Україні.

Як повідомлялося, раніше “З початком літа до моря з Дніпра буде легше дістатися” АТ “Укрзалізниця” призначила з червня два нові потяги до моря з різних регіонів України: Кривий Ріг, Дніпро — Генічеськ та Івано-Франківськ — Генічеськ.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні