Українки в Чехії прибирають і водночас створюють мистецькі шедеври

24.09.2020 12:00   -

Українка стала автором шедевру, оціненого у 21 мільйон чеських крон. За це їй Чська Національна галерея підвищить зарплату до 85 крон (3,68 долара) на годину, — розповідає gromada.cz.

Після чергового вечірнього прибирання Національної галереї 60-річна українка Василина забула заховати візок із засобами для чищення, що стало сенсацією серед відвідувачів галереї наступного дня.

Керівництво Національної галереї спершу хотіло прибрати візок з виставки, але величезний інтерес відвідувачів змусив їх переглянути всю ситуацію і змінив їхні плани. З огляду на ситуацію, це може бути найціннішим експонатом, яким має в розпорядженні галерея.

«Ми вирішили поки що зберегти роботу на виставці, вона точно відображає той час, в якому ми зараз живемо. Пані Василина володіє неймовірним талантом, тому ми вирішили збільшити її зарплату до 85 крон на годину» , — сказала журналістам речниця Національної галереї.

Кілька благодійників та колекціонерів мистецтва вже виявили інтерес до новоствореної роботи. Серед них Карел Янечек, який хоче придбати кошик для чищення для одного зі своїх партнерів. Поточна пропозиція — 21 мільйон чеських крон, що складає більше 910 тисяч доларів США.

Користувачі соцмереж пропонують керівництву галереї не збільшувати зарплату пані Василині, а продати її витвір мистецтва та віддати їй виручені кошти.

Поделиться

  • 1
    Поделились


Категория: Жизнь, Новости

Теги: ,