Українка встановила рекорд витривалої швидкості випередивши двох кенійок

12.10.2020 14:39   -

Софійський марафон відбувся в 37-й раз. Найкращою серед жінок стала українка Вікторія Хапіліна, яка завершила дистанцію з новим рекордом змагань – 2:27.29, – повідомляє sportnewsbet.

«Змагання були досить важкими, були і гори, і вітер, і сильні суперники. Бігти доводилося максимально швидко, але все вийшло добре», – розповіла Хапіліна після фінішу.

У боротьбі за перше місце українка випередила кенійку Наом Джебет, яка фінішувала з результатом 2:28.41. Третьою стала ще одна представниця Кенії Синтія Косґей – 2:32.10.

Українка Вікторія Хапіліна з рекордом виграла марафон в Болгарії

Бігуни з Марокко Йозеф Сбааї та Радуан Нуїні стали переможцями у чоловіків. Спортсмени фінішували, взявшись за руки, подолавши дистанцію в 42 км 195 метрів за 2 години 13 хвилин 3 секунди.

Призовий фонд марафону склав близько 30 тисяч євро, з яких переможець отримав близько 3,5 тисяч.

Ще одна українка Юлія Тарасова стала у Софії восьмою. Її час – 2:55.23.