У Відні розшукують “елітних” біженців с Дніпра (Відео)

22.09.2022 17:31   -

Перед повномасштабним вторгненням з Києва вилетіла рекордна кількість приватних літаків із олігархами та чиновниками на борту. Залишили країну до війни і десять нардепів. Санкції на втікачів не накладалися, оскільки вони виїхали з України до введення воєнного стану. До слова, список «біженців» не перестав поповнюватись і після 24 лютого, до нього увійшли депутати від «ОПЗЖ», «Слуги народу» та інші чиновники. Понад півроку разом зі своєю бандою насолоджується життям у Європі й бізнесмен з Дніпра Олександр Петровський. По це йдеться в розслідуванні «Української правди».

Автори сюжету «Віденська ТерОборона» побачили у австрійській столиці соратників Наріка – братів Адамадзе та «Антіка». Крім того, зняли автомобіль брата Петровського з українськими номерами, на якому зараз їздить дружина Наріка. Самого Петровського журналісти у Відні не зустріли, але впевнені, що він там знаходиться.

Судячи з кількості українських “знаменитостей” та їх стилю життя за кордоном, тут у них є неабияке забезпечення з України і на диво розгалужена система штабів по всіх найдорожчих закладах Відня.