У центрі Дніпра Porsche з "крутими" номерами заблокував рух трамваїв

22.08.2019 16:45

У центрі Дніпра на розі вулиці Короленка та проспекту Дмитра Яворницького автомобіль Porsche Cayenne з номерами "VLAST" припаркувався на трамвайних коліях, заблокувавши рух трамваїв.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" із посиланням на "Depo.Дніпро".

Водія в автомобілі не виявилось, тому водій трамваю та працівники комунального підприємства "Дніпровський електротранспорт" вирушили на його пошуки.

На місце була викликана поліція.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю