У школах Дніпра фіксують позитивну динаміку одужання учнів від коронавірусу

19.10.2020 16:33   -
Автор:

З початку навчального року в навчальних закладах Дніпра проводиться щоденний моніторинг захворювання на ГРВІ та на COVID-19 учнів, педагогів та технічного персоналу.

Впродовж останніх 10 днів у школах міста фіксується позитивна динаміка: зменшується кількість випадків підтвердження коронавірусу в учнів – від 144 до 105 та захворювання на ГРВІ – від 164 до 122 осіб.

Класи поступово виходять із самоізоляції. Про це під час брифінгу 19 жовтня повідомила начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Салогуб.

Вже 25 жовтня у приміщеннях закладів освіти відбудуться місцеві вибори. Як зазначає Оксана Салогуб, наразі проводяться усі необхідні заходи для безпеки учасників освітнього процесу та виборців в умовах карантинних обмежень.

«Проведення протиепідемічних заходів на особливому контролі. Заклади освіти, у яких розташовані виборчі комісії та приміщення для голосування, забезпечені деззасобами для рук та поверхонь, засобами індивідуального захисту, одноразовими рукавичками для членів виборчих комісій. Проводитиметься регулярне прибирання та провітрювання приміщень, температурний скрінінг усіх відвідувачів закладів освіти. Після закінчення роботи виборчих комісій буде проведено дезінфекцію приміщень шкіл», – зазначила начальниця управління освіти.У той же час учні шкіл з 22 по 30 жовтня підуть на осінні канікули.