У міськраді Дніпра провели нараду з автотранспортниками щодо підвищення зарплат

19.03.2021 17:05   -

Круглий стіл між інспекцією з питань праці Дніпра, керівниками АТП та профспілкою транспортників відбувся у міськраді. Подібний формат зустрічі провели вперше. Говорили про зарплати на автотранспортних підприємствах міста.

«Ми акцентували увагу, що зараз, згідно з даними головного управління статистики області, середня зарплата на місяць повинна становити для штатних працівників АТП від 10000 до 11500 гривень. Ми рекомендували керівникам автотранспортних підприємств підтягуватися до вказаної цифри», – підкреслила Тетяна Янушкевич, начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення ДМР.

Автотранспортники у свою чергу наголосили, що в їхньому пріоритеті також створення гідних умов праці для водіїв.

«Зустрічі у форматі діалогу дозволять підприємствам, міській владі та профспілкам дійти згоди, щоб вирівнювати зарплати, стежити за безпекою перевезень», – зазначив голова обласної організації Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Андрій Берчук.

Також інспекція з питань праці відправляла листи до АТП із проханням, щоб ті пояснили, чому працівники отримали зарплатню менше, ніж зазначено у законі: «Подібних звернень було відправлено торік 349. Через карантин ми йшли назустріч підприємствам: не проводили перевірок, тільки інформували щодо порушень», – зазначила Тетяна Янушкевич.