У мерії Дніпра підписали меморандум з «Прозорро.Продажі», який дозволить прозоріше та ефективніше використовувати комунальне майно

25.11.2021 16:27   -
Автор:

Завдяки ефективному управлінню міським господарством територіальна громада зароблятиме більше коштів.

Приватизація об’єктів нерухомості комунальної власності та виставлення їх на електронні аукціони в системі «Прозорро.Продажі» дозволяє місту заробляти десятки мільйонів гривень, позбуваючись при цьому занедбаних приміщень. 25 листопада Дніпро одним з перших в Україні підписав меморандум з державним підприємством «Прозорро.Продажі» щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна та земельних ділянок. 

««Прозорро.Продажі» – одна з найефективніших нині систем. Ми раді, що, підписавши цей меморандум, Дніпро став одним з перших у практиці, яка згодом розповсюдиться на всю країну. Дніпро – відкрите місто, яке прагне бути комфортним для своїх мешканців і відповідально ставиться до коштів міського бюджету», — сказав секретар міської ради Дніпра Олександр Санжара. 

Співпраця дозволить залучати більше потенційних інвесторів та підвищувати вартість лотів на електронному аукціоні. Йдеться, зокрема, про інформаційну підтримку – у соцмережах та у ЗМІ. Це дозволить зробити торги ефективнішими.

«Ми хочемо допомогти всім навчитися користуватися цією системою, в якій проходять електронні аукціони, щоб прозоріше та ефективніше використовувати комунальне майно. Від цього мешканці отримають нові робочі місця, адже бізнес створюватиме нові об’єкти. Міста ж отримуватимуть більше грошей до бюджету», – повідомив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Міста-підписанти меморандуму також отримуватимуть розлогі консультації фахівців «Прозорро.Продажі». Зокрема, у проведенні тренінгів допомагає Асоціація міст України.