У Кривому Розі у сотень людей все ще немає світла

11.07.2019 09:30

У Кривому Розі понад тиждень без світла перебувають понад 800 квартир та будинків. 

Про це йдеться у повідомлені ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ".

У Кривому Розі продовжується ліквідація наслідків буревію. За добу аварійним бригадам вдалося відновити електропостачання для 100 абонентів. Зараз без електропостачання перебувають 821 квартира та будинок.

Також місто продовжують очищати від повалених дерев.

Втім, за повідомленням департаменту розвитку інфраструктури міста Кривий Ріг, на ранок 11 липня залишається без електропостачання 274 абонента.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю