У комунальному підприємстві Дніпропетровської міськради знайшли розкрадання грошей

27.01.2016 12:45
55
Автор:

У Дніпропетровську викрили та ліквідували злочинну схему із заволодіння бюджетними коштами гордян при закупівлі транспортних засобів для одного з комунальних підпроємств.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ГУ НП.
Встановлено, що у 2015 році було проведено тендер на закупівлю двох автомобілів для потреб КП Дніпропетровської міської ради, за результатами якого торги виграло товариство з Запоріжжя.
Вищевказана схема була створена посадовцямидніпропетровськогокомунального підприємства, які, вступивши у злочинну змову з керівниками товариства, у грудні 2015 року склали та підписали фіктивне платіжне доручення, до якого було внесено відомості щодо фактичного отримання двох автомобілів.
На момент підписання платіжного доручення автомобілі не надійшли.
Таким чином, діями посадовими особами комунального підприємства Дніпропетровської міської ради було спричинено збитки державі у сумі понад 400 тис. грн.
За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальні провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
Наразі слідчі дії тривають.
Читайте також: Оприлюднено відео затримання прокурора-хабарниці у Дніпропетровську (ВІДЕО)

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,