У Кам’янському хуліган розтрощив поліцейське авто
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/11/avto-e1635761140354.jpg)
Далеко не всі почувають вдячність і повагу до правоохоронців. Дехто їх аж так не любить, що готовуй псувати транспортні засоби поліцейських.
У Кам’янському затримали 38-річного місцевого мешканця, що буквально розтрощив машину і попробивав шини на патрульному поліцейському авто. Найцікавіше, що наряд поліції прибув саме для затримання даного чоловіка – напідпитку він влаштував дебош у квартирі колишньої дружини.
“З хуліганських мотивів 38-річний місцевий житель розбив скло та проколов колеса на автівці. Подія сталася 30 жовтня біля однієї із багатоповерхівок на лівобережжі міста. Як було встановлено, близько 21:30, порушник прийшов додому до колишньої дружини. Зі слів очевидців, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Аби вгамувати непроханого гостя, жінка зателефонувала до поліції. Почувши це, чоловік втік та заховався поруч з будинком. Дочекавшись, коли поліцейські зайшли до під’їзду, зловмисник підійшов до автомобіля та розтрощив транспортний засіб. Після чого з місця події втік”, – сказано в повідомленні поліції.
Проте, хуліган далеко не втік – вже за 30 хвилин його затримали поліцейські відділення поліції № 1 Кам’янського РУП.
Така вихідка може вартувати чоловіку строку за гратами – за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.
![Немає опису світлини.](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/251425188_4086272638144116_734321642416402515_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nWcwHvgnRSYAX9r9oTz&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=e2255d6fef1194aff3268f32a97c7dd6&oe=61A3F75E)