У дитсадках і школах Дніпра ремонтують дахи

28.09.2019 13:16
48
Автор:

Головною проблемою практично всіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста є протікання дахів. Вона виникає через те, що будівлі переважно панельні, і з часом шви у них деформуються та осипаються. У результаті утворюються щілини, крізь які вода після сильних опадів потрапляє у помешкання.
Про це повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
На цьому наголосив виконувач обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян, під час виїзної пресконференції щодо ремонту покрівлі у дошкільному навчальному закладі № 338, який знаходиться за адресою провулок Фестивальний, 9.
«У цьому дитячому садочку вода через дах потрапляла у групи та інші внутрішні приміщення. Тут провели поточний ремонт м’якої покрівлі площею 400 кв. м. Постелили новий шар руберойду. Зробили все за два тижні. У нас є гарантійне зобов’язання від виконавців робіт на 5 років», – розповів Олександр Аджимян.
Також він додав, що у департаменті гуманітарної політики приділяють особливу увагу питанням ремонту дахів дошкільних та загальноосвітніх закладів міста. Щороку обсяги реконструкції покрівель збільшуються. Наприклад, торік полагодили близько 15 тис. кв. метрів покрівель, а цього року вже понад 22 тисячі. За словами Олександра Аджимяна, наразі готується тендерна документація, аби провести торги та відремонтувати дахи загальною площею у 3 тис. кв. метрів.
«На жаль, цього недостатньо, щоб виконати ремонти абсолютно в усіх дитячих садках і школах міста. Однак ця проблема для нас є пріоритетною. До того ж, кошти з бюджету Дніпровська міська рада виділяє на ці потреби щорічно», – підсумував Олександр Аджимян.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , ,