У Дніпрі з’явиться Інспекція з питань паркування

20.06.2018 13:45   -
Автор:

У Дніпрі створять Інспекцію з питань паркування. Таке рішення ухвалили на 33-й черговій сесії Дніпровської міської ради, спираючись на Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».
Про це повідомляє інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу міськради.
Відповідно до закону, інспектори з паркування зможуть штрафувати за недотримання правил зупинки, стоянки або паркування, а також евакуювати автомобілі порушників.
У Дніпрі є вулиці, де досить вузькі проїзди, стоїть знак «Проїзд заборонено», і машина, яка там припаркувалася, створює затор. Також є випадки, коли автомобілі ставлять так, що вони створюють перешкоди для міського електротранспорту. Ситуація, коли машина паркується на рейках і пасажири повинні виходити з трамвая, – неприпустима. Один трамвай перевозить більше пасажирів, ніж маршрутка.
Читайте також: Філатов збільшив кількість чиновників у мерії Дніпра
Тож першочерговим завданням інспекції буде очищення вулиць від автомобілів, які неправильно припаркувалися, зазначають чиновники мерії. Свої повноваження інспекція отримає вже у вересні 2018 року, до цього у міській раді працюватимуть над її створенням.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: ,