У Дніпрі завершують комплексний ремонт бульвару Слави, що на ж/м Сокіл-1

11.06.2024 16:10   -

Дніпро продовжує комплексно ремонтувати вулиці міста — аби за раз вирішити усі проблеми, які накопичились за багато років. Місто попри виклики війни знаходить  ресурси та можливості, аби мешканці безпечно пересувались вулицями. 

Нині оновлення триває на бульварі Слави, що на ж/м Сокіл-1. Зараз тут на відрізку від Запорізького шосе і до початку бульвару Слави КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради модернізує освітлення. Востаннє такі роботи тут виконували років 20 тому. 

«Раніше освітлення на цьому відрізку було лише по одній стороні. Зараз же ми робимо з обох. Провели демонтаж 54 світильників, які були з натрієвою лампою. Змонтуємо 69 світлодіодних світильників, 52 оцинковані кронштейни. Окрім цього, комунальники змонтують близько 1,6 км нової повітряної лінії із самонесного ізольованого проводу. На пішохідних переходах та перехрестях для безпеки дорожнього руху буде збільшено кількість світильників. Завдяки новим світильникам ми зможемо зекономити електроенергію на 30 %. Роботи плануємо завершити до кінця наступного тижня», — розповів начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради Андрій Кравець. 

Такий комплексний ремонт цієї вулиці став першим від моменту її побудови. Раніше наводили лише косметичний лад. Радіє такому оновленню пані Ольга. Жінка проживає на цьому житловому масиві з початку його появи. Каже, раніше були ями на дорогах та тротуарах, навіть пройти не було можливості. 

«Дякуємо нашому меру, нашим депутатам, хто брав участь у тому, аби нам зробили ось таке оновлення. Ми дуже задоволені. Тому що ми були, знаєте, як покинуті тут. А потім нам спочатку пустили тролейбус, тепер це оновлення. Ми неймовірно раді і вдячні», — поділилась місцева мешканка Ольга Лозинська.

Цей бульвар востаннє ремонтували ще у 2004 році. 

«Ця вулиця — ще один яскравий приклад комплексного підходу, який у Дніпрі застосовують останні декілька років. Насамперед тут навели лад з водовідведенням. Далі до робіт взялись дорожні бригади, які спочатку відремонтували тротуарну зону (із заміною бордюрного каменю). І, звісно, зробили пониження з урахуванням умов доступності для маломобільних груп населення. Далі – взялися до ремонту самої дороги. Також для безпеки мешканців тут облаштували три острівки безпеки на той випадок, якщо хтось не встигає перейти дорогу. Нині модернізуємо зовнішнє освітлення», — розповіла головна спеціалістка відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міськради Валерія Лукомець.

Цьогоріч Дніпро комплексно відремонтував вже 2 проїзди — бульвар Слави на ж/м Сокіл-1 та вул. Богдана Хмельницького. Ще 4 — у процесі. Це вул. Олександра Кукурби, вул. Мільмана, пров. Орловський та вул. Холодильна.