У Дніпрі з’явилися борди ОПЗЖ російською мовою

12.07.2020 12:27   -

У Дніпрі, що є неформальним «бастіоном» України в протистоянні «рускому міру» і осередком патріотизму, почали з’являтися рекламні борди проросійсьгої політсили «Опозиціна платформа — За життя» (ОПЗЖ), що виконані російською мовою.

На бордах красується фото голови міської фракції ОПЗЖ — депутата Сергій Нікітін із лозунгом: «Это наш город!«.

Дніпровський активіст Олег Чистопольцев звернув увагу, що така реклама, передусім, порушує українське законодавство. А саме — Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Йдеться про порушення статті 32 Закону, що постановляє: «Мовою реклами в Україні є державна мова«.

«Подав сьогодні ще 3 звернення до Урядового контактного центру з приводу порушення на цих бордах (на перехресті проспекту Дмитра Яворницького (буд.55) та вулиці Михайла Грушевського; вул.Чернишевського та вул.Гоголя; проспекту Олександра Поля (буд.117) та вул.Леоніда Стромцова) ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної«, — написав Олег Чистопольцев на своїй сторінці у Фейсбук.

Ні для кого не секрет, що ОПЗЖ із їхніми лідерами (Медведчук, Бойко, Рабінович) відверто відстоюють російські інтереси в Україні, їздять у гості до Путіна, а в минулому тісно співпрацювали з Януковичем. То чому цим людям у Дніпрі дозволено не просто рекламувати себе (це дозволено законом), а рекламувати себе мовою агресора, тим самим закріплюючи тезу Путіна про «рускоговорящіє рєгіони»?!

Користувачі соцмереж обурюються такою провокативною рекламою, підкреслюючи неправомірність претензій колишніх регіоналів на те, що Дніпро — це «їх місто».

«Хай покажуть право власності, а потім стверджують, про наше місто!!! Це не город, це місто, значить вже не їхнє«, — коментуть ситуацію користувачі.

Ситуацію із провокативними бордами прокоментував навіть інший депутат міськради від ОПЗЖ — Вадим Рублевський. На його думку борди справді є «провокативними», але порушення закону він чомусь не помічає — в кращих традиціях «захисників руского язика», він посилається на Конституцію, яка, нібито, дозволяє рекламу російською.

«Сам борд мне не нравится. Провокационный. Но, теперь ты мне объясни, со ссылками на законы, где и в чем он нарушает законодательство, только начни не с того закона, на который ссылается Чистопольцев, а с Конституции«, — написав Рублевський.

Що ж узяти з депутатів, які закони виконують вибірково… А виконавець замовлення повинен відреагувати.

Поделиться

  • 2
    Поделились

Категория: Новости, Политика

Теги: , , , ,