У Дніпрі виявили і закрили чергову точку незаконного продажу алкогольних напоїв і тютюну

12.07.2022 10:53   -

У Дніпрі інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» продовжують виявляти точки незаконного продажу алкоголю і тютюну. 12 липня під час чергового рейду інспектори перевірили торгову точку по вул. Артеківській, 19. 

«До міської ради надійшли численні повідомлення від мешканців, що за згаданою адресою незаконно торгують алкоголем, зокрема й на розлив, постійно збираються люди, які зловживають спиртним. Тож ми виїхали на місце і даний факт підтвердився. На виробах, у тому числі й тютюновій продукції, відсутня ліцензія, марки акцизного податку, немає дозвільних документів. Про це повідомили поліцію, яка задокументувала усе для вилучення незаконної продукції», – сказав інспектор КП «Муніципальна варта» Сергій Кочетков. 

Водночас дільничний офіцер поліції відділення № 1 Дніпровського районного управління поліції Олександр Мусіяк зазначив: «На продавця складено протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція відповідної статті передбачає штраф від 17 до 34 тис. гривень. Також вилучено товар, долю якого вирішуватиме суд». 

Дніпрянка Тамара мешкає поруч з незаконним кіоском, вона розповідає: «Тут збиралися усі місцеві алкоголіки, які потім переходили до нашого двору, на дитячий майданчик. Вони палили, смітили, постійний гамір, нецензурна лексика від них, словом — жахіття. Звернулися на єдину гарячу лінію міської ради, залишили заявку про незаконну точку продажу алкоголю. Ми дуже вдячні за реакцію. Сподіваємося, що цей незаконний кіоск більше не працюватиме, а відтак — і не буде поруч з двором цього сумнівного контингенту».