У Дніпрі відкрили фотовиставку до Дня захисників, українського козацтва та створення УПА
![](https://glavnoe.dp.ua/wp-content/uploads/2021/10/zakhysnyky.jpg)
У холі Дніпропетровської облдержадміністрації відкрили фотовиставку «Захист. Слава. Перемога». Її приурочили до Дня захисників та захисниць України. Побачити світлини можуть усі охочі. Вхід вільний, – повідомляє ДніпроОДА.
«Напередодні свята відкрили у холі ДніпроОДА невелику виставку. Вона показує, яким є українське військо. Побачити її зможе кожен відвідувач облдержадміністрації», – сказав заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ігор Куліковський.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/616/580/00e/61658000e93dc366829577.jpg)
На стендах – 20 світлин Це фото української армії, починаючи з 2010 року і до сьогодення. «Перша думка, коли побачила фото: «Це ж не наша армія». Але, роздивившись, зрозуміла, що це дійсно українське військо. Наша техніка, обличчя справжніх воїнів. Чудово, що кожен може прийти та подивитися, яка насправді потужна наша армія», – сказала волонтерка та колишня військовослужбовиця Дар’я Андрусенко-Якотюк.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/october/12.10.21/14.30/5.jpg)
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/october/12.10.21/14.30/2.jpg)
Є кадри з багатонаціональних військових навчань «Сі Бриз», які проводяться на території України.
«Такі проєкти популяризують українську армію. Вони потрібні для підняття морального духу та престижу військової служби», – сказав ветеран війни Микола Григоряк.
Побачити фотовиставку можна впродовж двох тижнів за адресою: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1.
День захисника України відзначають з 14 жовтня 2014-го. У 2021-му свято отримало назву День захисників та захисниць України.
![](https://adm.dp.gov.ua/storage/app/media/releases/2021/october/12.10.21/14.30/6.jpg)