У Дніпрі відкриється виставка українського жіночого вбрання

25.11.2019 13:00   -
Автор:

Мешканцям Дніпропетровщини покажуть унікальні зразки святкового жіночого вбрання. Побачити їх можна буде у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького. Виставка «Від Романа до Йордана» відкриється 1 грудня. Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, повідомляє інтернет-видання “ДНІПРО. ГОЛОВНЕ“.
«Народні костюми можуть багато «розповісти» про нашу етнічну історію. Адже вони віддзеркалюють традиції та звичаї українців, – сказали в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації. – Виставка святкового жіночого вбрання на Дніпропетровщині проходитиме вперше. Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією та культурою, подивитися на унікальні експонати».
На виставці представлять 25 українських святкових костюмів з різних куточків країни. Кожен із них доповнений традиційними прикрасами та головними уборами. Усі зразки – з приватної колекції. Також відвідувачі зможуть долучитися до авторських екскурсій та майстер-класів. Їх проводитимуть щосереди та щосуботи.
Побачити виставку можна буде до 20 січня 2020 року. Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16. Деталі у Facebook або за телефоном: 067 4477014.