У Дніпрі тривають перевірки міських автобусів: які порушення виявили

15.12.2021 14:44   -
Автор:

У Дніпрі з початку тижня триває інспектування рухомого складу на автобусних маршрутах міста. Спеціалісти департаменту транспорту та транспортної інфраструктури перевіряють наявність в машинах аптечок, вогнегасників і документів. За два дні здійснили 250 перевірок на 32 маршрутах та виявили 62 порушення.

«За час перевірки виявили порушення договірних умов та правил експлуатації транспортних засобів, також є більш дрібні порушення, на кшталт недокручених сидінь. За всіма випадками ми направляємо вимогу на усунення порушень. Якщо її проігнорують, ми ініціюємо розірвання договору з цим перевізником», – розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Перевірки маршрутів відбуваються раз на пів року. Окрім іншого, спеціалісти департаменту транспорту та транспортної інфраструктури перевіряють дотримання графіка руху автобусів та чи реагує перевізник на звернення громадян щодо проблем з транспортом. Під час карантинних обмежень спільно з екіпажами Національної поліції були неодноразові перевірки дотримання санітарних та протиепідеміологічних умов.